יוגה לילדים בקריות

יוגה לילדים בכל הגילאים

לאחרונה, יוגה לילדים הפכה להיות תופעה נפוצה מאוד. הורים רבים שרשמו את הילדים שלהם לחוג יוגה גילו שמדובר בדרך מצוינת להעביר את זמנם הפנוי של הילדים בהנאה רבה.

 

בנוסף, שמו לב שלאימון יש השפעות על החוזק של הילדים ובעיקר על רמת הריכוז שלהם, שהרי יוגה מצריכה רמת ריכוז גבוהה ואימון קבוע עוזר לשפר ולשמר את הריכוז.

חוג יוגה לילדים עוזר למנוע תופעות ובעיות מוכרות בקרב הילדים כגון: השמנת יתר, היפראקטיביות ובעיות קשב וריכוז, בעיות התנהגות, תזונה לקויה וחוסר משמעת.

 

חוג יוגה לילדים – טוב לגוף ולנשמה

חוג יוגה לילדים הוא פתרון מצוין להורים שמחפשים פעילות גופנית לילדיהם כדי לשמור על בריאותם אך מבלי שהילדים ירגישו "סחוטים" מפעילות גופנית מאומצת. כמו כן, החוג יכול להוות כלי עזר לילדים שסובלים מכאבים כרוניים.
בחוג יוגה לילדים הם למדים על גופם והתפקיד של כל איבר בזמן שהם מתרגלים תנוחות יוגה שונות ומפתחים מודעות פיזית וטכניקות נשימה והרפיה.
השילוב של תרגילים אלו עוזרים לילדים לפתח רוגע, קשב וריכוז וסבלנות. גם מבחינה פיזית תורמים התרגילים לילדים מבחינת גמישות, קואורדינציה ומערכת חיסונית חזקה יותר.

 בין היתרונות הרבים של יוגה לילדים:

  • שיפור קשב וריכוז – כאשר תופעת ההיפראקטיביות רק הולכת וגדלה בקרב הילדים החיים בעולם המודרני כיום, דווקא תרגול תנוחות יוגה מסייע לילדים לשפר את יכולת ההקשה והריכוז.
  • העלאת מודעות עצמית – ילדים שמשתתפים בחוג יוגה מגלים דברים נפלאים על עצמם כמו החיבור בין הנשימות והמאמץ הגופני, הרגשות שלהם, היכולות הטמונות בהם ועל גופם.
  • אינטראקציה חברתית בריאה – דרך מצוינת לנתק את ילדכם ממסכי המחשב והטלפונים החכמים אל עבר העולם 'האמיתי', בילוי משותף עם ילדים בני גילם, תוך כדי שיתוף פעולה וסבלנות הדדית, תורמים לילדים מבחינה חברותית, דימוי עצמי, הקשבה והבנת האחר.