יוגה בקריות

הדרך אל החופש כאשר אנחנו משחררים את הגוף בעזרת תרגול תנוחות היוגה אנחנו משילים מעלינו רגשות מעורבים אשר מעכבים אותנו מלהיות מאושרים וחופשיים

יוגה לשחרור מתחים

בקיבוץ רמת יוחנן, במרחק רבע שעה נסיעה חיפה והקריות, באווירה של טבע שוכן בית ליוגה הוליסטית, המקום לפגוש בו לרגע את עצמנו דרך הגוף עם מודעות לנשימה.

 

יוגה בקריות

איך היוגה יכולה לתרום לנו?

בחיים שלנו החיצוניים אנחנו מרבים להתרוצץ סביב עבודה,
בית, ילדים והימים הופכים דוחקים, מה שמביא לחוסר שקט ובהמשך פוגע גם בגוף הפיסי וגורם לנו למתח נפשי.
תרגול היוגה דרך הגוף מאפשר להתחבר פנימה על ידי הנשימה ולנקות את החלקים שמעכבים אותנו לחיות בחופש ובשחרור.
שיעורי היוגה הפרטיים נותנים לנו אפשרות להיות בפוקוס נקודתי על הגוף שלך עם המורה וההנחיה המותאמת לך ובקצב האישי, הפרטי.

* שיעורים מסוג זה מתאימים לאנשים שסובלים מבעיות פיזיות מסוימות ושיעורים אלו יהיו מותאמים לאותן בעיות ויוכלו לשפר משמעותית את המגבלה ואף לפתור אותה ולגרום לה להיעלם.

* שיעורי יוגה פרטיים מתאימים גם לאנשים שפשוט בוחרים להיות לבד, ללא קבוצה, כמו אימון אישי מעצים לדרך של חופש ושמחה.
התרגיל מוביל להתפתחות ומודעות ובעיקר אישור, קבלה ואהבה למי שאנחנו.

תרגול של נשימה ומודעות

יוגה בקריות היא הזדמנות מעולה לקחת הפסקה מהשגרה היומיומית, לקחת רגע לעצמנו ולהחזיר את החיבור בין הגוף לנפש, שלעיתים נשכח. במהלך התרגול נשים את הדגש על הנשימה – היא חלק בלתי נפרד מהתרגול, היא מאפשרת לנו להיות נוכחים בגוף וקשובים לצרכיו. היוגה היא עוגן, היא מחברת בין המיינד לבין הגוף, משפרת את איכות החיים, מחברת אותנו לאנרגיה שבתוכנו ולאנרגיה של היקום, ומסייעת לחיות חיים שלווים, רגועים ומודעים. דרך התרגול ניתן להתפתח, לתרגל אהבה עצמית, חיבור, וקבלה.

תרגול סגנונות שונים

ניתן לתרגל יוגה בקריות במגוון סגנונות שונים, על מנת להתאים את הקצב ודרגת הקושי של השיעור לצרכים של כל מתרגל ומתרגלת. כל אחד מגיע לתרגול עם צרכים אחרים, בעיות פיזיות, ומטענים רגשיים שונים. בזכות היחס האישי, ניתן להתאים את השיעור, להפיק ממנו את המירב, ועם הזמן לחוש את ההבדל בגוף ובנפש. קיימת קבוצת יוגה בקריות לנשים בהריון, התרגול מותאם לצרכי הגוף במהלך ההיריון וחיזוק האיזורים החשובים כמו הגב ורצפת האגן.

 

בסטודיו מתקיימות פעילויות יוגה נוספות

– קבוצות איינגאר יוגה.
– קבוצות אשטנגה יוגה
– יוגה לנשים בהריון
– יוגה לילדים בקריות
– בייבי יוגה
– מדיטציה
– סדנאות שונות